Klocki Lego Ideas

Klocki LEGO IDEAS to jedna z kilku odsłon klocków LEGO dla dorosłych w naszej ofercie. Oprócz nich posiadamy również klocki LEGO TECHNIC, oraz klocki LEGO ARCHITECTURE. Fenomen niesłabnącej popularności LEGO to głównie zasługa prostej technologii oraz odpowiedzi na potrzeby użytkowników na całym świecie. Za Duńską marką stoi sztab ludzi, którzy nieustannie pracują nad nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Jednym z nich jest właśnie LEGO IDEAS.

Klocki LEGO IDEAS to niezwykle ciekawy projekt. Dlaczego? Ponieważ tutaj to fani tworzą konstrukcję, które później sami układają. Tak – klocki IDEAS powstają ze zgłoszonych pomysłów wielbicieli duńskiej marki. Zawierają zazwyczaj zestawy klocków LEGO dla dorosłych, lecz mogą być także wspaniałą alternatywą spędzania czasu w gronie rodzinnym.

LEGO IDEAS – klocki zaprojektowane przez fanów dla fanów

Projekt LEGO we współpracy z Cuusoo ruszył już w 2008 roku. Polegał on na tym, że każdy mógł zgłosić swój indywidualny projekt klocków LEGO wraz z opisem. Po tym etapie następowało głosowanie użytkowników. Jeżeli dany pomysł uzbierał 10 tys. głosów, trafiał do sprzedaży.
Tym, którym ta sztuka się udała, mogą liczyć na 10 kopii projektu oraz 1 % ze zrealizowanych sprzedaży. Mówiąc krótko klocki LEGO IDEAS to elementy zaprojektowane przez najwierniejszych fanów LEGO, którzy chcieliby odzwierciedlić swoją wizję.
Kupując klocki LEGO IDEAS wspierasz przyszłych pomysłodawców oraz projektantów. Warto pamiętać, że LEGO nie zamyka się na współpracę i dalej gotowa jest przyjąć nietypowe projekty oraz wyzwania.
Sprawdź także inne zestawy LEGO:

LEGO IDEAS – oryginalne, niepowtarzalne projekty

IDEAS to seria klocków LEGO dla dorosłych, która stanowi poważne wyzwanie. W naszym sklepie znajdziesz kilka ciekawych projektów, które z pewnością będą wycieczką w egzotyczny świat pełen doznań. Posiadamy m.in. LEGO rakietę NASA, czy but Adidas Originals LEGO. Takie elementy mogą być nie tylko świetną alternatywą spędzenia wolnego czasu, możliwością wyciszenia i koncentracji, ale stanowić także doskonałą ozdobę wnętrz, którą z dumą zaprezentujesz znajomym.

Klocki LEGO IDEAS — rakieta NASA

Bardzo ciekawym projektem, który można złożyć z klocków LEGO, jest rakieta Saturn V z programu Apollo NASA. To wierne odwzorowanie tego pocisku, który po złożeniu osiąga aż metr wysokości i posiada mnóstwo autentycznych detali. To przedmiot, który nada się świetne zarówno do zabawy, jak i eksponowania na półce.
W zestawie są 3 podstawki, które umożliwiają ustawienie modelu poziomo, dzięki czemu możesz położyć go na komodzie, półce, czy gdziekolwiek zechcesz.

Klocki LEGO — but Adidas Originals Superstar

Chyba każdy z nas zna kultowe obuwie, jakimi są buty Adidas Originals Superstar. To trampki, które urzekły fanów marki na całym świecie i stały się ponadczasowym trendem na całym świecie. Obecnie możemy wzbogacić swoją kolekcję butów o niespotykany, złożony z klocków LEGO!
Zestaw doskonale odwzorowuje buta, poprzez grafiki marki, logo z listkami. Nie mogło zabraknąć także charakterystycznych trzech pasków po bokach. Realizmu dodają także prawdziwe pudełko na buty i sznurówki dołączone do zestawu.