Klocki Lego Speed Champions

LEGO Speed Champions to gratka dla każdego fana motoryzacji – młodszego i starszego. To seria kultowych klocków, która została zainspirowana emocjonującymi wyścigami samochodowymi. W sprzedaży posiadamy także klasyczne zestawy, jak: klocki LEGO City, czy klocki LEGO Creator. Zapraszamy do zapoznania się z tą i innymi kategoriami, które zapewniają długie godziny niesamowitej zabawy.

Klocki LEGO Speed Champions w sprzedaży pojawiły się już w 2015 roku. Projekt rozpoczął wielki pasjonat motoryzacji Craig Callum. Pierwsza odsłona serii zawierała takie perełki motoryzacji jak Ferrari Laferrari, McLaren PI, czy Porsche 918. Obok LEGO City, LEGO Harry Potter, czy LEGO Star Wars, to najczęściej wybierane układanki przez fanów układanek. W naszej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane auta, które są ponadczasowe i za każdym razem zapierają dech w piersi po ułożeniu.

Emocjonujące wyścigi — klocki LEGO Speed Champions

Twoje dziecko chętnie bawi się samochodami? Interesuje się motoryzacją i często urządza wyścigi? W takim razie zestaw klocków LEGO Speed Champions będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim możliwe jest zbudowanie tak kultowych pojazdów jak LEGO McLaren Elva, LEGO Toyota Supra, czy LEGO Chevrolet Corvette. Wybierz je, a Twoje dziecko na długie godziny zostanie pochłonięte przez świat motoryzacyjnych doznań i stanie się mistrzem prędkości.
Warto podkreślić, że klocki LEGO dla dzieci to artykuły przeznaczone także dla dorosłych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie dojrzały fan motoryzacji stworzył swój ulubiony model samochodu i postawił go z dumą na półce, eksponując jego wdzięki.
Możecie bawić się także razem! Tworząc niezwykle pojazdy razem z dzieckiem, możecie wspólnie przeżywać każdy wyścig i odbywać kolejne ekscytujące podróże po torach wyścigowych lub bezdrożach ku zachodzącemu słońcu. Nowoczesne wyścigówki czekają.

Co wyróżnia klocki LEGO Speed Champion?

LEGO Speed Champion to kolekcja niezwykle realistycznych aut do budowania z klocków. Mogło się to udać tylko dzięki wielkiemu zaangażowaniu projektantów LEGO. Wdzięczne repliki kultowych samochodów wyścigowych doskonale prezentują się po złożeniu i mogą być z dumą prezentowane rodzinie i znajomym.
Smaku dodają realistyczne detale, a także figurki kierowców wyścigowych, których można usadzić w aucie. Dodatkowo takie dodatki jak turbosprężarka, gumowe opony, spojlery, puchary dla zwycięzców to szereg akcesoriów, które z pewnością doceni każdy fan wyścigów.
Zapraszamy także do sprawdzenia innych tematycznych kategorii klocków LEGO:

Klocki Lego Super Mario;

Klocki Lego Super Heroes;

Klocki Lego Minecraft;

Klocki Lego Ninjago.