Puzzle 200 | 160 | 100

Puzzle w naszej ofercie obejmują wiele grup tematycznych. To sprawia, że każde dziecko może czerpać radość oraz inspiracje z układanego obrazka. Szeroki wybór puzzli dla dzieci dla najmłodszych w naszej ofercie m.in. puzzle 500 i 300 elementówpuzzle 3D dla dzieci i dorosłych sprawia, że dobierzesz idealne produkty zgodne z oczekiwaniem dziecka. Doskonała jakość oraz starannie wykonane detale i walory edukacyjne to niewątpliwie duże atuty naszych puzzli.

Puzzle dla dzieci 200 elementów

Puzzle 200 elementów to propozycja dla kilkuletnich dzieci, które stawiają pierwsze korki w tej pięknej sztuce układania. Przywiązujemy ogromną wagę do różnorodności proponowanego asortymentu, dlatego oferujemy duży wybór motywów i kolorów. Znajdziesz u nas zestawy z wizerunkiem bohaterów bajek, krajobrazami, czy zwierzakami. Posiadamy tak popularne przedmioty jak puzzle Spiderman, puzzle Dragon Ball, czy puzzle Avengers. Wszystko po to, aby zadowolić każdego małego użytkownika i sprawić, żeby nie schodził mu uśmiech na twarzy.
Wysoka jakość układanek w naszej ofercie to gwarancja długiej trwałości nawet podczas intensywnego używania puzzli. Pochodzą od cenionych i renomowanych producentów zabawek. Pozbawione są ostrych krawędzi, co zapewnia bezpieczeństwo zabawy.
Układanie puzzli wspiera dziecięcy rozwój. Trenuje zdolności manualne, stymuluje umysł, a także uczy rozróżniania kolorów oraz kształtów. Już teraz zapoznaj się z asortymentem i wybierz puzzle dla dzieci w różnych wersjach, m.in.:

  • Puzzle 100 elementów;
  • Puzzle 160 elementów;
  • Puzzle 200 elementów.

Gwarantujemy, że zakupy u nas to strzał w dziesiątkę!

Puzzle 200 elementów dla dzieci

Tworzenie zapierającego dech w piersi krajobrazu lub wizerunku ulubionych postaci z bajek to nie lada gratka dla każdego milusińskiego. Puzzle 200 elementów dla dzieci to zabawa, która nie tylko wciąga na wiele godzin, ale i pozwala w sposób prawidłowy rozwijać się dziecku.
Młodzi fani układanek muszą starannie analizować to, co chcą zbudować. Puzzle 200 elementów będą doskonałym rozwiązaniem dla sześciolatków i starszych. Wszystko jednak zależy od indywidualnych cech dziecka i etapu jego rozwoju. Pociechy mniej więcej w tym wieku szukają już bardziej skomplikowanych zabaw, które wymagają od nich większej uwagi i skupienia.
Puzzle do układania to również wspaniały element, który może łączyć pokolenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do układanki dołączyła cała rodzina i oddała się tej zabawie na długi czas.

Puzzle 100 elementów dla dzieci

Puzzle 100 elementów dla dzieci to wspaniała alternatywa dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają tę piękną przygodę. Obraz podzielony na 100 mniejszych części wyróżnia się tym, że jego pojedyncze elementy są dość sporych rozmiarów, dzięki czemu nawet malutkie rączki mogą je pewnie chwycić.
Złożenie obrazku składającego się z takich elementów wymaga skupienia i wyciszenia. Jest to doskonały prezent, z którego każdy maluch będzie zadowolony. Już teraz zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy sprawną wysyłkę i pełne zadowolenie z otrzymanego przedmiotu.