Wózek Wielofunkcyjny

W dzieciństwie jest wiele przedmiotów, bez których nie można się obejść. To między innymi przytulanki dla niemowląt oraz różne zabawki interaktywne dla niemowląt. Jednym z nich są także wielofunkcyjne wózki dziecięce. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że bez nich niemożliwe by było wychodzenie z dzieckiem na spacer oraz wszelkie podróże. My szczególnie polecamy wózki wielofunkcyjne z racji tego, że jak sama nazwa wskazuje, mają wiele funkcji i nie będzie konieczna ich zmiana po krótkim okresie użytkowania.

Nowoczesne wózki wielofunkcyjne 2w1 czy wózki 3w1 to bardzo mądry, przyszłościowy zakup. Wózki te mogą ewoluować i zmienia się wraz z dzieckiem, co daje mu poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.
Wózki wielofunkcyjne dziecięce przeznaczone są od urodzenia. Mogą przybierać formę głębokiej gondoli, by z czasem przeistoczyć się w formę siedziska spacerowego. Niektóre z nich posiadają także możliwość zmiany w fotelik samochodowy. To iście wszechstronny sprzęt, który znacznie ułatwia codzienne życie wraz z małym członkiem rodziny.

Dlaczego warto inwestować w wózki wielofunkcyjne?

Istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować w wózki wielofunkcyjne. Przede wszystkim jest to duża oszczędność, gdyż kupujemy jeden wózek na całe wczesne dzieciństwo naszej pociechy. Co jeszcze przemawia za zakupem wózków wielofunkcyjnych dla dzieci?

  • Prosta obsługa – wielofunkcyjne wózki dostosowują się do potrzeb rosnącego maluszka poprzez regulację, która jest łatwa w obsłudze;
  • Małe gabaryty – po złożeniu większość modeli składa się do naprawdę niewielkich rozmiarów;
  • Wielofunkcyjność – każdy z modeli posiada wiele funkcji, a dodatkowe schowki na zakupy, czy adaptery będą czynnikiem, który sprawi, że rodzice pokochają takie rozwiązanie.

Wózek 2w1 – kiedy warto się na niego zdecydować?

Wózki 2w1 to połączenie wózka głębokiego oraz klasycznej spacerówki. Pierwszy z nich to tak zwana gondola, która posiada miękki materac i odpowiednio wyprofilowane podłoże, co stwarza doskonałe warunki do przewożenia dziecka już nawet od pierwszych chwil życia.
Gdy maluszek podrośnie i zacznie samodzielnie siadać, to wózek 2w1 wcale nie idzie w odstawkę, wręcz przeciwnie. Z łatwością można go zmienić w wózek spacerowy, który posłuży aż do 3 roku życia. Co za oszczędność!
Większość modeli posiada także możliwość jazdy w dwóch kierunkach – zgodnie z kierunkiem podróży lub twarzą do rodziców. Jeżeli uświadomimy sobie, ze wózek wielofunkcyjny to oznacza oszczędność, komfort podróży oraz bezpieczeństwo i wygodna szybko zrozumiemy, że taki zakup to strzał w dziesiątkę.
Zapraszamy również do sprawdzenia innych akcesoriów dla dzieci:

Wózek 3w1 – co przemawia za tym produktem?

Wózki 3w1 posiadają podobną charakterystykę do poprzednika, jednak wzbogacane są o dodatkową funkcjonalność. Z pewnością również zapewniają wygodę i funkcjonalność i jest to rozwiązanie szyte na miarę przyszłych rodziców. W tym produkcje oprócz wózka głębokiego i spacerowego możemy także liczyć na fotelik samochodowy.
Nie dość, że rozwiązanie te jest niezwykle funkcjonalne, to jeszcze producenci wcale nie zapomnieli o ich estetyce. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, łatwego w czyszczeniu i odpornego na uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest oczywiście ich nowoczesna forma i wygląd, której nie powstydzi się żaden rodzic. Jeżeli cenisz sobie elastyczne i uniwersalne rozwiązania oraz nie lubisz przepłacać, to jest to rozwiązanie, które musisz mieć.