Klocki Lego Ninjago

Czy dasz szanse swojemu dziecku wejść do świata LEGO NINJAGO? A może chcesz zrobić to samemu? Zachowaj czujność i uważaj – Lord Garmadon oraz jego sprzymierzeńcy pragną zawładnąć krainą. Sprawdź także inne klocki w naszym sklepie – klocki Lego Star Wars, czy klocki Lego Super Mario. To szansa na spędzenie wolnego czasu w sposób niezwykle przyjemny oraz szlifowanie wielu umiejętności. Zapraszamy do zakupów.

By osiągnąć cel, złoczyńcy są gotów na wszystko. Pułapki oraz wszelkie podstępy to ich natura. Po swojej stronie mają do dyspozycji roboty z celownikami na laser, bardzo szybkie pojazdy, a także cały arsenał broni. Pokrzyżować plany mogą tylko waleczni wojownicy NINJA - – Lloyd Garmadon, Kai, Jay, Cole, Zane oraz Nya. Dzięki Tobie i Twojemu dziecku mogą powstrzymać zagładę!

Klocki LEGO NINJAGO – starożytne tajemnice stoją otworem

LEGO NINJAGO pojawiły się już w 2011 roku i od momentu wejścia na rynek szybko zawładnęły umysłami mniejszych oraz większych miłośników duńskiej marki. NINJAGO to inspirowana japońską kulturą seria, która wydaje się być ponadczasowa. Bohaterami są 4 odważni wojownicy.
Cała historia rozpoczyna się powstaniem świata, dzięki 4 broniom Mistrza Spinjitzu. Każda z nich posiada odmienną moc. Następnie fabuła prowadzi przez konflikt między dwoma synami Mistrza. Jeden z nich chce chronić świat, drugi natomiast ma złe intencje.
NINJAGO to klocki LEGO, które stopniowo opowiadają fabułę i zapoznają użytkowników z nowymi postaciami. Obok nich znajdziemy także wiele rodzajów borni oraz pojazdów, które są niezwykle ciekawymi elementami zestawów. Zestawy LEGO NINJAGO, podobnie jak wszystkie klocki LEGO dla chłopców w naszej ofercie dostosowane są do różnych grup wiekowych, dlatego mogą z nich skorzystać zarówno najmłodsi, jak i starsi fani przygód swoich bohaterów.
Klocki LEGO dają szansę bliższego zapoznania się z bohaterami i układania pojazdów oraz elementów świata NINJAGO. Dzięki nim można odgrywać poszczególne scenki i tworzyć własne historie oparte o wyobraźnie.

Zalety zabawy LEGO NINJAGO

Świat klocków LEGO NINJAGO prowadzi przez ciekawe przygody, opowiada fascynujące historie i pozwala wcielić się w rolę swoich ulubionych bohaterów. Bajkowi NINJA uczą najmłodszych potrzeby pomagania innym, a także wiary w swoje umiejętności. Tworzenie konstrukcji z klocków daje szanse na szlifowanie wielu umiejętności, np. cierpliwości, wytrwałości, czy myślenia przestrzennego oraz wyobraźni. To wspaniała alternatywa spędzania czasu przed komputerem, która ma o wiele lepsze oddziaływanie na umysł dziecka.

Fascynujący świat klocków LEGO NINJAGO – odkryj go razem z dzieckiem

Kolekcja LEGO NINJAGO stworzona jest z myślą o młodocianych fanach bajki NINJAGO, którzy chcą wcielać się w rolę głównego bohatera i zaznać smaku przygód, które oni przeżywają – siedzieć na wielkich pojazdach, walczyć, oraz latać na smokach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby za pomocą klocków LEGO bawić się razem z rodzicami. Już teraz odkryj starożytną krainę NINJAGO i oderwij się od trosk dnia codziennego i daj ponieść się wodzy fantazji razem z pociechą.

Zestawy klocków LEGO NINJAGO – wspieraj wojowników w akcji lub twórz własne historie

Serial, który składa się już z 15 sezonów, powstał w 2011 roku. W tym samym niemal momencie powstały klocki LEGO NINJAGO, które chwyciły za serce wszystkich zwolenników walecznych wojowników. Wybierając LEGO NINJAGO dajesz szansę dziecku na pobudzanie wyobraźni przez odgrywanie serialowych scen i prowadzenie ich w dowolny sposób. Totalnie bez ograniczeń! Już teraz kup klocki LEGO NINJAGO w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z atrakcyjnej oferty.