Klocki Ideas 21327 Maszyna do pisania
zoom_out_map

Klocki Ideas 21327 Maszyna do pisania

10 000,00 zł (brutto) 8 130,08 zł (netto)
notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

➡️Seria: LEGO Ideas

➡️Numer Katalogowy: 21327

➡️Liczba elementów: 2079

Cechy zestawu Klocki Ideas Maszyna do pisania:

✅Kolekcjonerski model maszyny do pisania LEGO® Ideas (21327) działa i brzmi zupełnie jak jego pierwowzór, dzięki czemu przywodzi na myśl nostalgiczne wspomnienia i rozpala ciekawość młodszych fanów, którzy nigdy nie widzieli takiego urządzenia.
Model ma dźwignię czcionkową, która podnosi się za każdym razem, gdy naciskasz klawisz z literą, i połączona jest z przesuwającą się po kartce papieru karetką. Maszyna ma również wałek, na który można nałożyć prawdziwy papier.
✅W komplecie znajdziesz broszurę z listem napisanym i podpisanym przez Thomasa Kirka Kristiansena należącego do rodziny właścicieli Grupy LEGO. Wybierz swoją wersję językową spośród 43 dostępnych i włóż list do maszyny.
✅Ten nostalgiczny model kolekcjonerski to wspaniały pomysł na relaksujące chwile w samotności lub z rodziną. Będzie także niepowtarzalnym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla każdego fana LEGO®, pisarza i miłośnika gadżetów w stylu retro.
✅Model maszyny do pisania ma ok. 11 cm wysokości, 27 cm szerokości oraz 26 cm głębokości i będzie doskonale wyglądać na wszystkich zdjęciach, jakie zechcesz mu zrobić i pokazać znajomym.

Dlaczego warto kupić Klocki Ideas Maszyna do pisania❓ 

✔️Ilustrowana broszura zawiera informacje o fanie LEGO, który stworzył zestaw, oraz o projektantach LEGO®, którzy nad nim pracowali. W broszurze są również szczegółowe instrukcje, jak krok po kroku zbudować ten skomplikowany model z 2079 elementów.
✔️Ten zestaw do złożenia dla dorosłych jest częścią emocjonującej serii modeli LEGO® Ideas stworzonych przez fanów, wybranych głosami tysięcy miłośników LEGO oraz wyprodukowanych przez Grupę LEGO.
✔️Elementy LEGO® od 1958 r. spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych. Dzięki temu są jednolite i łatwo je połączyć, a zbudowane modele są bardzo solidne.
✔️Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Opis
799412
1 Przedmiot
5702016995831
Seria
Ideas
Nr katalogowy
21327
Płeć
Chłopcy
Dziewczynki
Wymagania wiekowe
18
Liczba elementów
2079
Seria Klocków Marki Lego
Klocki Lego Ideas

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klocki Ideas 21327 Maszyna do pisania

Napisz swoją opinię