Klocki Lego Friends

Klocki LEGO FRIENDS to zaproszenie do wspaniałej zabawy w gronie przyjaciół. To doskonała propozycja dla dziewczynek w wieku od 6 lat. Za ich pomocą można stworzyć wiele ciekawych konstrukcji i odtwarzać ciekawe sceny z bajek, filmów oraz z dnia codziennego. Podobnie jak klocki LEGO CREATOR, czy klocki LEGO CITY wpływają na wyobraźnie oraz kreatywność pociechy. To świetny pomysł na prezent na każdą okoliczność, z którego każda dziewczynka będzie zadowolona.

LEGO FRIENDS to doskonała zabawa dla wszystkich dziewczynek, które pragną zmaterializować swoją wizję i kreatywność. Dzięki tym zestawom stworzą inspirujące historie ze swoimi ulubionymi bohaterami w roli głównej. Takie zestawy jak klocki LEGO Galeria Handlowa, klocki LEGO Klinika dla zwierząt, klocki LEGO Domek na drzewie, czy klocki LEGO samochód elektryczny pomagają stworzyć obiekty znane z codziennego życia, co pozwala lepiej poznać świat i jego tajemnice. To nie tylko dobra zabawa, ale także możliwość odnalezienia swoich pasji, czy nawet przyszłego zawodu.

Klocki LEGO Friends — historia pięciu przyjaciółek z Heartlake City

Andrea, Olivia, Emma, Stephanie oraz Mia to radosne przyjaciółki zamieszkujące Heartlake City. Każda z nich posiada jakąś pasję i zainteresowania. Oliwia interesuje się nauką, co widać po jej wyglądzie – nosi okulary. Mia natomiast to miłośniczka zwierząt kochająca swojego psa, który wabi się Tofii ora konia o imieniu Bella. Emma natomiast jest duszą artystyczną i jest dobrze wychowana. Adnrea to muzyczny geniusz, a Stephanie – urodzony typ sportowca.
Pięć przyjaciółek tworzy zgrany zespół i ciągle przeżywają nowe przygody. Dzięki zestawom LEGO FRIENDS dziecko ma szanse wejść w ten świat i kreować nowe sytuacje oraz te, które zna z codziennego życia. Będzie wykonywało to za pomocą figurek bohaterek oraz innych elementów, które występują w zestawach marki.
Dołączając do zabawy z pociechą, możemy wspólnie odgrywać rolę pacjenta w klinice weterynaryjnej, salonie kosmetycznym, czy w hotelu. To wspaniała okazja na spędzenie czasu razem i przekazania cennych lekcji oraz wiedzy dziecku.

Twórz niezapomniane historie z bohaterkami LEGO FRIENDS

Każda z postaci jest zdecydowanie inna, dlatego dziecko już od pierwszych chwil swojego życia spostrzega słusznie, że każdy człowiek jest inny, a przez to wyjątkowy. W niektórych figurkach może nawet znaleźć odbicie własnego charakteru, co jeszcze bardziej zaangażuje w zabawę. Dzięki LEGO FRIENDS dla dziewczynek mała księżniczka przeżyje przygody, o których zawsze marzyła.

Klocki LEGO FRIENDS – korzyści

Czas poświęcony zabawie to nic straconego, wręcz przeciwnie. To bardzo potrzebne i praktyczne chwile, dzięki którym dziewczynka rozwija swój umysł. Układanie wyostrza refleks, koncentracje i poprawia pamięć krótkotrwałą. Do tego wszystkiego dołóżmy rozwój wyobraźni, kreatywności i myślenia przestrzennego, a wyjdzie nam, że klocki LEGO dla dzieci to wspaniała zabawa, która wszechstronnie rozwija.
Jeżeli szukasz więc prezentu dla dziewczynki na jakąś okazję, lub chcesz podarować jej zabawkę dla dzieci, z której będzie niezwykle zadowolona, to klocki LEGO FRIENDS są doskonałym pomysłem. Zapraszamy do zakupu.