Gry Edukacyjne dla Dzieci

Wiemy jak ważny, jest rozwój dziecka. Dlatego w sklepie Odlotowy-robot.pl stawiamy przede wszystkim na edukacje. Posiadamy gry karcianegry planszowe dla dzieci oraz inne zabawki edukacyjne, które istotnie przyczyniają się do rozwoju małych umysłów. Śledzimy najnowsze rynkowe trendy w branży gier edukacyjnych, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować starannie wyselekcjonowany asortyment.

Gra Pamięć

Ostatnie sztuki w magazynie
24,52 zł

Gra Lekarze

Ostatnie sztuki w magazynie
47,41 zł

Sektor gier edukacyjnych rozwija się niezwykle szybko. Jest to spowodowane przede wszystkim wielu badaniom prowadzonym na szeroką skalę. My jednak jesteśmy na bieżąco, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować popularne zabawki edukacyjne dla dzieci.

Gry edukacyjne – czyli jakie?

Gra to zawsze forma rozrywki z nutką rywalizacji, w której występują określone zasady. W edukacyjnych grach są one opracowane tak, aby ułatwiły i poszerzały horyzonty i kształtowały umiejętności dziecka.
Gry edukacyjne dla dzieci to niezwykle łatwa do przyswojenia forma wiedzy, przez co nauka dla dziecka jest przyjemnością i kojarzy się z relaksem, a nie stresem, co potęguje wyniki nauczania. Pociecha w czasie przedniej zabawy może rozwijać swoje kompetencje i umiejętności, a przy tym uczy się logicznie myśleć.

Gry edukacyjne dla dzieci — nauka pełna radości

Gry planszowe dla dzieci oraz gry karciane, które dostępne są w naszym sklepie, od lat cieszą się ogromną popularnością. Mimo powszechnej komputeryzacji takie tradycyjne gry wcale nie odeszły do lamusa, wręcz odwrotnie. Obecnie przeżywają swoją drugą młodość i są niezwykle wdzięcznym przedmiotem, dzięki którym można spędzać czas w gronie rówieśników, rodziny czy rodzeństwa.
Gry edukacyjne to dla rodziców świetne narzędzie, do przekazywania wiedzy, pomoc w rozwijaniu umiejętności artystycznych, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczenia myślenia logicznego.
W tej kategorii proponujemy między innymi:

Znajdziesz tu wiec szeroki wybór pozycji niemal każdego rodzaju.

Gry edukacyjne od najmłodszych lat

Nasz sklep przyjazny jest rodzicom dzieci, które chcą zapewnić im odpowiedni rozwój. Proponujemy gry przeznaczone nie tylko dla starszych, lecz także najmłodszych graczy. Nie musisz martwić się o to, że Twój maluszek jeszcze nie zna liter. Posiadamy asortyment, który trafi w gusta nawet najmłodszych.
Wiele pozycji przygotowanych jest tak, aby rodzice w prosty i szybki sposób mogło wyjaśnić zasady, a część jest na tyle intuicyjna, że właściwie nie istnieje potrzeba tłumaczenia czegokolwiek.
Posiadamy popularne gry słowne – Scrable dla dzieci, jak i bardziej zaawansowane rozgrywki, które uczą języka angielskiego. Znajdziesz u nas także domino dla dzieci, gry pamięciowe dla dzieci, czy gry dźwiękowe dla dzieci.
Wszystkie propozycje są niezwykle proste i wciągają dzieci na długie godziny, sprawiając przy tym mnóstwo radości.

Gry naukowe dla dzieci w sklepie Odlotowy-robot.pl

Posiadamy gry naukowe dla dzieci tylko sprawdzonych dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość produktów i wiemy, że spełniają one wszystkie, nawet rygorystyczne standardy. Kupisz u nas gry z każdej dziedziny nauki:

  • językowe,
  • przyrodnicze,
  • matematyczne,
  • geograficzne,
  • historyczne.

Przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci na każdym etapie rozwoju. Gry dla maluchów to przede wszystkim pomoc dydaktyczna, dzięki której mogą one przygotować się do zajęć w przedszkolu czy szkole. Polecane są przez pedagogów oraz nauczycieli. Dodatkowym atutem jest to, że zapewniają dawkę rozrywki i pomagają się odprężyć.

Edukacyjne gry dla 2-latka

Gry dla dzieci edukacyjne są odpowiednie już w wieku 2 lat. Dobrym przykładem jest tutaj gra Memo dźwiękowe. Dzięki takiej rozgrywce dziecko poznaje poszczególne dźwięki, a także ma możliwość ćwiczenia pamięci. Rozwija pamięć słuchową, wrażliwość słuchową i koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową.

Edukacyjne gry dla 3-latka

Dla nieco starszych maluszków również posiadamy szeroki wachlarz gier. Przykładem może być gra Memos Świnka Peppa. Bohatera tej planszówki kojarzy pewnie każdy maluszek. To świetna zabawa dla dzieci, dzięki której rozwijają one swoją pamięć, która przydaje się na każdym etapie życia.

Gry dla czterolatków edukacyjne

W naszym sklepie znajdują się także edukacyjne gry dla przedszkolaków. Posiadają one już zmysł samodzielności i chęć do sięgania coraz bardziej skomplikowanych zabawek. Świetnym przykładem jest efektowne domino. Ta z pozoru zwyczajna zabawa może pozytywnie wpłynąć na wiele aspektów rozwojowych dziecka. Ćwiczy spostrzegawczość, cierpliwość i koncentracje. Ułożone starannie klocki można na samym końcu efektownie zburzyć – jeden po drugim.

Gry edukacyjne dla dzieci – dlaczego warto je kupić?

Jak więc możemy zauważyć gry edukacyjne dla dzieci, wspierają prawidłowy rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Niektóre z nich pomagają w nauce literek, liczenia, pozostałe mogą rozwijać empatię, wyobraźnie, oraz myślenie przestrzenne. Gry polegające na dopasowaniu kształtów rozwijają logiczne myślenie. Pozycje dostępne w naszej ofercie wspierają także poprawny rozwój motoryki. Jeżeli więc szukasz zabawek edukacyjnych, które pomogą wznieść się na wyżyny możliwości dziecka i kształtować mu się w prosty i intuicyjny sposób to koniecznie przejrzyj naszą ofertę. Gwarantujemy sprawdzone produkty, szybką wysyłkę i pomoc na każdym etapie zamówienia.