Klocki Lego Minecraft

Rozwiń kreatywność swojego dziecka dzięki niepowtarzalnym zestawom LEGO MINECRAFT. To bestselerowa gra online, którą pokochali najmłodsi użytkownicy na całym świecie. Posiadamy więcej klocków w podobnej tematyce – to m.in. klocki LEGO Super Mario, czy klocki LEGO Harry Potter. Twoje dziecko może budować swój własny świat krok po kroku, a radość podczas układania i satysfakcja po skończeniu budowy są nieocenione.

Świat uwielbianej przez dzieci gry Minecraft stoi otworem – to szansa na zdobycie uwagi dziecka przez alternatywny świat z dala od migoczącego ekranu komputera. Już teraz może zmierzyć się z mobami, biomami, zombi, czy creeperami manualnie, bez udziału komputera. Krok po kroku zbuduje niezwykły świat z dala od komputera. Oprócz materializowania swoich wizji może także odtwarzać różne sceny z gry i stawiać czoła wyzwaniom. Pozwól swojemu dziecku przeżyć niezwykłe przygody za pomocą świata Minecraft.

Minecraft – co to za gra?

Wiele rodziców może nie wiedzieć, czym jest gra Minecraft i na czym polega. Już spieszymy z odpowiedzią. Otóż jest to rozrywka stworzona przez Markusa Perssona w 2011 roku. To survivalowa gra komputerowa, która daje użytkownikom otwarty świat i wiele możliwości. Gracz może zbierać surowce, wytwarzać przedmioty i wchodzić w interakcje z napotkanymi istotami.
Popularność tej gry zaowocowała stworzeniem wielu produktów, które do niej nawiązują. Nic dziwnego, że Duńska marka LEGO nawiązała współpracę z tą firmą, tworząc zestawy LEGO Minecraft.

LEGO Minecraft – ponadczasowa rozrywka, która nigdy się nie nudzi

Ulubiona gra Twojego dziecka jest już na rynku od 2011 roku. Niemal zaraz po premierze powstały kultowe klocki LEGO Minecraft, które nie przestają inspirować do wspaniałej zabawy. Jeżeli chcesz, aby Twój maluch przebywał mniej czasu przed komputerem, to może być to wspaniała alternatywa. Zestawy będą także doskonałym podarunkiem na różne okoliczności – urodziny, czy święta.
W tej kategorii znajdziesz wiele zestawów LEGO Minecraft. To na przykład Klocki Minecraft Najazd złosadników, klocki Minecraft Punkt handlowy, klocki Minecraft Spaczony las, czy klocki Minecraft Królicza farma. Znajdziesz tu zestawy zarówno dla mniejszych, jak i większych fanów tej kultowej gry.

LEGO Minecraft – zarówno dla fanów gry, jak i wielbicieli klocków

Jak każdy fan gry wie, świat w niej budowany jest z sześcianów. Aby idealnie to odwzorować LEGO Minecraft, również występuje w takiej wersji. Nie tracąc wątku, grając na komputerze, można w chwile przenieść się w do budowania swojego własnego świata w sposób rzeczywisty, tym bardziej że wszelkie elementy są świetne odwzorowane.
Tu także można spotkać postaci oraz przedmioty z gry i stoczyć batalię z przeciwnikami. Można także szukać skarbów i zdobywać inne surowce. Świat Minecrafta towarzyszy dzieciom od ponad dekady i nic nie wskazuje na to, aby miało się to szybko zmienić.

Stwórz swój własny świat przy pomocy klocków LEGO Minecraft

Podobnie jak inne zestawy z serii LEGO: Klocki Lego Star Wars, Klocki Lego Super Mario, Klocki Lego DUPLO, Klocki Lego Super Heroes, LEGO Minecraft posiada wiele rozbudowanych elementów, dzięki którym dziecko wykreuje swój własny świat. To szansa na rozwinięcie wielu przydatnych umiejętności, jak: cierpliwość, wytrwałość w dążeniu do celu, zdolności manualne, czy myślenie przestrzenne i wyobraźnia.

Klocki LEGO Minecraft – super pomysł na prezent dla gracza

Bardzo dobrą informacją jest to, że świat LEGO Minecraft docenią nie tylko fani tej kultowej gry. Zestawy są na tyle uniwersalne, że będą odpowiadały wielu dzieciom. Jest to przede wszystkim wspaniały pomysł na prezent dla maluszka w wieku szkolnym. Jeżeli szukasz czegoś innego, znajdziesz u nas także inne klocki LEGO dla chłopców oraz klocki LEGO dla dziewczynek. Zapraszamy do zakupów.