PLAYMOBIL

Zabawki dla dzieci Playmobil to gwarancja świetnej zabawy przed długie godziny. Te zestawy konstrukcyjne to bogactwo różnych figurek, światów, czy pojazdów. Playmobil to zabawki o różnym charakterze, który podpasuje każdemu dziecku. Poszczególne kolekcje jak: policja, szpital, czy piraci pobudzają kreatywność i przyczyniają się do rozwoju dziecka.

Playmobil zestawy podobnie jak klocki LEGO gości na rynku zabawek dla dzieci już od kilkudziesięciu lat. To firma z ogromnym doświadczeniem i tradycjami, która na swoim koncie ma wiele bestsellerów.
Produkty marki bawią, uczą i są niezwykle różnorodne, dzięki czemu wpasowują się w gusta dzieci na całym świecie. Bogactwo wyboru pozwala maluchom na nieograniczone możliwości kreacji. Poszczególne elementy zestawów można ze sobą łączyć, co sprawia, że dziecko używając jedynie swojej wyobraźni, może stworzyć konstrukcje, z których będzie dumne.
Dzięki szerokiemu spektrum oddziaływań produktów od Playmobil dzieci mogą tworzyć nowe światy, odwzorowywać sceny z filmów, bajek, a także naśladować swoich ulubionych bohaterów. Dzięki takiej zabawie mogą także poprawić swoją pamięć krótkotrwałą, motorykę małą, rozwijać myślenie przestrzenne i uczyć kojarzyć fakty.
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że maluszki, które za młodu bawią się klockami, lepiej w późniejszym życiu radzą sobie z grami logicznymi, nauką i rozwiązywaniem problemów. Posiadają zazwyczaj także bujniejszą wyobraźnię, która może pomóc w walce o lepszą posadę.

Zestawy Playmobil – nie tylko figurki

W zestawach Playmobil tak jak już wspomnieliśmy, znajdziemy całe mnóstwo modeli do wyboru. Spośród nich możemy wymienić pojazdy, rośliny, zwierzęta, czy nawet place zabaw. Dzięki zakupowi kilku zestawów dziecko ma szansę co chwile budować inną scenerię, na której mogą dziać się odmienne sceny.
Posterunek policji, piracka wyspa, dziecięcy plac zabaw – Playmobil dla chłopca oraz dziewczynek mają wszystko, czego potrzebują najmłodsi.