Klocki Lego DUPLO

LEGO DUPLO oraz klocki LEGO CLASSICklocki LEGO CREATOR tworzą świetne wprowadzenie do świata klocków LEGO. W tej kategorii skupiamy się na tych pierwszych zestawach, które przeznaczone są już dla dzieci w wieku półtora roku wzwyż. Stanowią początek wspaniałej zabawy, jakimi są układanki. Dzięki nim dziecko ma szansę poznać różne zajęcia, zwierzęta, literki cyferki, kolory i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z klockami LEGO DUPLO.

Dzięki zestawom klocków LEGO DUPLO Twoja pociecha będzie mogła wyruszyć w podróż pociągiem towarowym, poznać co to pociąg parowy, zbudować tory kolejowe i wiadukt, nauczyć się literek za pomocą ciężarówki, zbudować mitycznego jednorożca, lub pościgać się samochodami wyścigowymi! Wszystko na wyciągnięcie ręki. Już teraz masz szansę obudzić w dziecku konstruktora, odkryć jego pasję i dać szansę na rozwój wielu umiejętności oraz istotnych cech, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Nie czekaj i już teraz odkryj, co mamy do zaoferowania razem z LEGO DUPLO.

Niezapomniane zabawki z dzieciństwa — klocki LEGO DUPLO

Historia klocków LEGO DUPLO jest nieco krótsza niż klasycznych klocków marki, jednak i tak sięga 1969 roku. Od tej pory układanki przechodziły liczne przekształcenia formy i były aktualizowane, co aktualnie skutkuje doskonałym produktem dla najmłodszych użytkowników.
Klocki LEGO DUPLO dopasowane są do malutkich rączek dzieci. Wśród wielu zestawów LEGO DUPLO można znaleźć coś dla siebie, a zabawa z rodzicami będzie na pewno ekscytującym przeżyciem, które maluszek zapamięta na bardzo długo. Nie dość, że rozwinie swoje kompetencje, to jeszcze mamy szansę na spędzenie czasu razem, oraz zacieśnienie więzi!

Niezapomniane zestawy klocków LEGO DUPLO – na Odlotowy-robot.pl

Zabawa klockami LEGO DUPLO przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim dziecko może odgrywać różne role z codziennego życia naśladując rodziców, lub wzorować się na bajkowych wydarzeniach, ewentualnie bazować na swojej bujnej wyobraźni. Dzięki nim rozwija się motoryka mała, myślenie przestrzenne, kreatywność oraz koncentracja i dążenie do celu.
Posiadamy zestawy klocków LEGO DUPLO w różnej tematyce. To na przykład klocki LEGO z pojazdami, klocki LEGO ze zwierzętami, klocki LEGO z postaciami z bajek i wiele innych.
Bazując na kolcach LEGO DUPLO, można przekazywać dziecku wiedze z wielu dziedzin oraz uczyć liczenia, kolorów, słów, kształtów, utrzymywania porządku oraz kształtować zachowania na co dzień.
Zakup wymarzonego zestawu LEGO DUPLO to dobra inwestycja w przyszłość. Gwarantujemy, że nie zanudzą się szybko, a zabawa nimi przyniesie wiele korzyści w późniejszym okresie.

DUPLO — klocki LEGO dla najmłodszych

Zabawa klockami DUPLO to zaproszenie do bajkowego świata pełnego wyzwań i ciekawych przygód. Obok zabawek takich jak: zabawki kreatywne, zabawki interaktywne, czy edukacyjne klocki LEGO dla dzieci to prawdziwy must have wyposażenia każdego maluszka.
Klocki DUPLO występują w wielu rozmiarach i kształtach, jednak powierzchnia wszystkich elementów pokryta jest specjalnymi otworami oraz wypustkami. To sprawia, że można łączyć je ze sobą w różny sposób i tworzyć coraz to nowsze budowle. Klocki przedstawiają różne tematyczne budowle, a dołączona instrukcja sprawa, że ich układanie jest możliwe do zrealizowania w dość prosty sposób.
To, co różni LEGO Classic, a LEGO DUPLO jest przede wszystkim liczba elementów oraz sam rozmiar klocków. W DUPLO klocki są większe, dzięki czemu rodzic nie musi martwić się o to, że pociecha połknie jakiś kawałek. Jednocześnie zestawy są o wiele mniej skomplikowane i nawet najmłodsi radzą sobie z ich układaniem wzorowo. Dzięki zastosowanym materiałom są w pełni bezpieczne i odporne na uszkodzenia, np. na gryzienie.