Gry Karciane | Karty | Kości

W naszej kolekcji gier karcianych znajdziesz elementy, które nadają się do różnych stylów rozgrywek. Posiadamy gry karciane przeznaczone na dłuższą oraz krótszą rozgrywkę. Oferujemy gry w karty na różnym poziomie zaawansowania, które wymagają odpowiedniej taktyki oraz strategii. Ponadto znajdziesz u nas kości do grykoszulki na karty, oraz karty dla dzieci.

Karty Unicorn

Ostatnie sztuki w magazynie
33,17 zł

Gra Kalambury

Ostatnie sztuki w magazynie
34,90 zł

Gra Ubongo 3D

Ostatnie sztuki w magazynie
144,15 zł

Gra Tangram

Ostatnie sztuki w magazynie
44,19 zł

Gry karciane – dołącz do jednego ze światów

Jedną z najistotniejszych zalet gier karcianych jest to, że w prosty i szybki sposób możemy wcielić się w świat, które prezentują. Gry karciane mają wiele do zaaferowania jeżeli uwielbiasz logistyczne zmagania.
Posiadamy naprawdę wiele rodzajów kart do gier. Od wersji ludowych, przez karty historyczne, po karty luksusowe i tradycyjne. Ważny punkt w naszej ofercie to również karty do gry w pokera, dzięki którym możliwa jest ciekawa rozgrywka w gronie przyjaciół czy rodziny.
W naszej ofercie znajdziesz także inne ciekawe propozycje. To między innymi karty Grunwald, nawiązujące do słynnej bitwy pod Grunwaldem. Innymi propozycjami są karty Alchem w ciekawej stylistyce, czy karty kocham Polskę. Proponujemy także praktyczne zestawy do pokera.
Jeżeli chodzi o karty do gry, do poza tradycyjnymi wersjami oferujemy karty Piotruś dla dzieci. Dla dzieci ciekawą propozycją mogą być także karty PZPN z podobiznami reprezentantów Polski.

Najlepsze gry karciane dla każdego

Gry karciane to świetna pomysł dla osób, które cenią sobie dynamiczną rozgrywkę. Podczas gdy planszówki zwykle zabierają wiele czasu (co oczywiście nie stanowi wady) to gra karciana lub planoszowo-karciana nastawiona jest na szybką rozgrywkę.
Inwestując w karty, kupujemy element, który może być towarzyszem imprez, wspólnych wieczorów, a także dłuższych podróży. Popularne gry karciane są z nami od setek lat i nic nie wskazuje na to, aby zostały zapomniane.

Zestawy i karty do pokera

Odpowiednie karty do gry w pokera powinny być solidnie wykonane. Talia zawiera 54 karty. Świetnie, jeżeli rewersy są oryginalne – wówczas nie istnieje praktycznie możliwość podmianek i oszustw. W pokerze najważniejsze jest oczywiście jednak to, aby karty wytrzymywały częste tasowanie i liczne rozgrywki.
Na sam początek warto wybrać nawet tanie karty plastikowe, które posiadamy w licznych wersjach. Takie modele mogą jednak nie być wystarczające do zaawansowanych, częstych rozgrywek. W tym celu proponujemy karty z serii LUX lub zestawy do pokera, które przeznaczone są do tego typu rozgrywek.
Karty Tarota Klasyczne
Mamy również coś, co zadowoli fanów magii i przepowiedni. Karty tarota od wielu lat stosowane są w celu poznawania odpowiedzi na nurtujące pytania. Najstarsze wersje pochodzą z XV wieku, co oznacza, ze ludzie poszukiwali odpowiedzi już wiei temu.
Karty pokazują informację na temat teraźniejszości, przyszłości oraz przeszłości. Ich właściwie odczytywanie jest jednak sztuką – warto się tego nauczyć. Trzeba pamiętać o kolejności rozłożenia, wiedzy na temat poszczególnych elementów oraz wzajemnych relacji kart.

Gra w kości — najlepsza rozrywka

Podobnie jak gry planszowe dla dzieci oraz gry w karty, gry w kości również przeżywają swoją drugą młodość. Rozgrywki analogowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem mimo rozwoju technologii. To bardzo dobrze! Gry towarzyskie pomagają zacieśniać więzi i stanowią bardzo ciekawy sposób spędzenia czasu.
Wciągające gry planszowe czy gry w kości wymagają skupienia, obmyślania strategii. Dodatkowy zastrzyk adrenaliny związany z rywalizacją jeszcze bardziej podkręca atmosferę i skłania graczy do wysiłku umysłowego. Rozrywka na najwyższym poziomie gwarantowana.

Kości do gry — tradycyjne i nowoczesne

W sklepie Odlotowy-robot.pl oferujemy tradycyjne kości do gry, kości do gry w zestawach, czy kości do gry w pokera. Posiadamy kości o specyficznych kształtach, oraz zwykle. Występują w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Znajdziesz tu także takie akcesoria jak kubek do kości.