Puzzle 4w1 | 3w1 | 10w1 | 3x48

Puzzle to klasyczna gra dla dzieci i dorosłych, która sprawia frajdę i wciąga uczestników dla długie godziny. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór puzzli dla dzieci, lecz nie tylko. Posiadamy klocki dla dzieci, gry planszowe dla dzieci, gry karciane i wiele więcej. Już teraz sprawdź nasz asortyment i daj szansę dziecku na zabawę, która przyniesie mu wiele korzyści. Zapraszamy do sprawdzenia tej i innych kategorii już teraz.

W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór puzzli. Wszystkie z nich dostarczają ogromną frajdę i zapewniają rozwój umiejętności manualnych i nie tylko. Kształtują wyobraźnie, pamięć krótkotrwałą, koncentrację i cierpliwość. Nasz sklep oferuje wiele kategorii puzzli dla dzieci. To między innymi:

W tej kategorii znajdziesz jednak puzzle 3w1, puzzle 4w1, a nawet puzzle 10w1. Co to właściwie oznacza? Nierzadko kupując jedną układankę dziecko, może bardzo szybko się znudzić. Puzzle zawierające 500 czy 1000 elementów mogą zostać ułożone w kilka dni i zabawa właściwie traci swój sens, gdyż układanie tej samej układanki na nowo nie jest już takie atrakcyjne, jak za pierwszym razem. Rozwiązaniem tej sytuacji są zestawy puzzli.
Takim przekładem mogą być puzzle 3w1 dla dzieci. Kupując takim produkt, posiadamy możliwość ułożenia układanki w 3 wersjach. Oznacza to, że tak naprawdę kupując jeden produkt, otrzymujemy 3 układanki. Dziecko będzie mogło więc bawić się 3 razy dłużej, a my cieszyć się z jego szczęścia.
Jeżeli pragniemy zakupić jeszcze większy zestaw możemy wybrać puzzle 4w1 dla dzieci bądź nawet 10w1. Nabywając największy zestaw mamy gwarancje, że dziecko nie zbudzi się układankami na bardzo długi czas.

Puzzle 3w1, 4w1, a nawet 10w1

Nie jedna, nie dwie, ale aż 3,4 bądź nawet 10 układanek zamkniętych w jednym pudełku! To niesamowita gratka dla wszystkich miłośników puzzli. Oferujemy puzzle dla dzieci różnej wielkości ze znanymi im postaciami z bajek. Zestawy spełniają oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców. Zróżnicowana liczba elementów dostosowana jest do dzieci na różnym stopniu zaawansowania.
Układanki dla dzieci pomagają efektywnie spędzać wolny czas w gronie rodziny i przyjaciół. Zacieśniają więzy rodzinne i wspomagają relaks. Posiadają także wiele walorów edukacyjnych – ćwiczą spostrzegawczość, cierpliwość, koncentrację i wytrwałość. Satysfakcja po ułożeniu całego obrazka jest nie do opisania.