Zabawki dla Niemowląt

Pierwsze miesiące życia dziecka są niezwykle istotne pod kątem jego rozwoju. W tym okresie dzieci nie bawią się jeszcze aktywnie, lecz już wykazują chęci do korzystania z różnych przedmiotów. Należy więc otaczać je produktami, które pobudzają zmysły. To np. zabawki i akcesoria dla niemowlątzabawki sensoryczne dla niemowląt, które znajdziesz w tej kategorii.

Tablet

Ostatnie sztuki w magazynie
94,50 zł

Zabawki dla niemowląt dostępne w naszym sklepie to różnego rodzaju grzechotki i inne zabawki interaktywne dla niemowląt, które pobudzają umysł maluszka i zachęcają go do interakcji. Wzmagają naturalną ciekawość oraz chęć poznawania otaczającego świata.

Jakie zabawki dla noworodka?

Wybierając zabawki dla dziecka, musimy brać pod uwagę w dużej mierze jego wiek oraz stopień rozwoju. Należy pamiętać, że mają przede wszystkim wspomagać rozwój dziecka, a nie zapychać półki w pokoju.
Przy podjęciu decyzji, jakie zabawki dla noworodka wybrać kierujmy się więc tym, że musi on poznawać stopniowo otaczający go świat oraz nowe bodźce. Powinniśmy również podejść odpowiedzialnie do tej sprawy, gdyż zbyt duża ilość zabawek, oraz skomplikowane ich wersję mogą bardziej zniechęcać, niż zachęcać do interakcji. Warto wprowadzać je stopniowo. Gdy maluszek przyzwyczai się do jednej, wprowadzać następną itd.
Obowiązkową pozycją na liście zakupów zabawek każdego rodzica powinna znaleźć się oczywiście przytulanka dla niemowlaka. Z reguły jest ona niezwykle miękka i przyjemna w dotyku w kształcie zwierzątka. Maluszki je wprost uwielbiają. Doskonałym wyborem będzie także klasyczna grzechotka dla noworodka, która pobudza zmysły. Z czasem można pokusić się o zakup kolejnych przedmiotów, jak: interaktywny łoś, drewniany konik na biegunach, czy jeździk.
Pogrupowaliśmy tę kategorię na mniejsze części, dzięki czemu łatwiej znaleźć jest odpowiednie produkty. Posiadamy także m.in.:

Jak więc możemy zauważyć wybór zabawek dla noworodków, jest ogromny i z pewnością znajdziesz tu wszystko, co sprawdzi się dla Twojego maluszka.

Od kiedy zabawki dla noworodka?

Wielu świeżo upieczonych rodziców może mieć także wątpliwości co do tego, kiedy kupić pierwsze zabawki dla niemowlaka. Otóż powinny znaleźć się one już od pierwszego dnia przebywania maluszka w swoim łóżeczku.
Mowa tutaj o najprostszych zabawkach typu przytulanka, grzechotka, pozytywka, czy gryzaczek. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, z czasem warto dodawać coraz to bardziej skomplikowane formy gadżetów.

Zabawki dla dzieci, noworodków i niemowlaków 0m +

Zabawki dla noworodków muszą spełniać niezbędne normy Unii Europejskiej, a także posiadać certyfikaty bezpieczeństwa. Tylko wtedy mamy pewność, że będą one odpowiednie dla naszego maluszka. Bez obaw – wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają niezbędne atesty, które dopuszczają ich do kontaktu z malutkimi rączkami maluszków.
Propozycje zabawek dla dzieci 0m+ spełnią oczekiwania wszystkich rodziców. Nie tylko jeżeli chodzi o estetykę wykonania i atrakcyjność wizualną, ale i funkcjonalności. Dla tak małych dzieci zalecane są oczywiście wszystkie elementy, które są na tyle duże, aby nie mogły zostać połknięte, ponieważ w tym wieku biorą wszystko do buzi. Nie powinny także posiadać niebezpiecznych, ostrych krawędzi.

Zabawki edukacyjne dla niemowlaka

Doskonałym wyborem dla każdego noworodka będzie kolorowa mata edukacyjna. To produkt, który z pewnością polubi Twoje dziecko i stanie się przedmiotem, z którego będzie aktywnie korzystało. Maluch, przewracając się na boki, może czerpać niesamowitą frajdę z przebywania na macie edukacyjnej. Dzięki niej możliwe jest wykonywanie potrzebnych ćwiczeń fizycznych i innych wygibasów.

Zabawki sensoryczne dla noworodka

Polecamy także kategorię zabawki sensoryczne dla noworodków. Znajdują się tam przedmioty, które doskonale stymulują umysł już od najmłodszych lat. Mogą to być przyjemnie szumiące maskotki w ciekawych barwach, które raczą maluszka wyciszającymi melodyjkami, lub uspokajającym szumem.