Klocki Konstrukcyjne Marioinex

Klocki Marioinex to zabawki dla dzieci, które cieszą się niezwykle dużym uznaniem. Z pewnością każdy z nas je kojarzy – mają charakterystyczny wygląd i przyjazne dzieciom kolory. Podobnie jak klocki drewniane i zabawki drewniane, a także klocki magnetyczne pozwalają uwolnić nieposkromione pokłady kreatywności i budować ciekawe budowle w niezwykle bezpiecznej atmosferze. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia tej kategorii.

Marioinex to polska firma. Kupując więc produkty z tej kategorii, wspierasz polski kapitał. Ponadto jest to marka od lat ciesząca się dużym uznaniem wśród rodziców i pedagogów głównie przez szerokie możliwości rozwoju. Bardzo ważne jest to, że elementy są dużej wielkości, tak więc nie istnieje ryzyko, że dziecko je połknie.
Klocki konstrukcyjne dla dzieci w tej kategorii występują w kształcie wafli, dzięki czemu z łatwością można tworzyć z nich przestrzenne konstrukcje lub ułożyć planszę podobną do puzzli do układania. Cechą wyróżniającą jest także fakt lekkości i miłego w dotyku materiału, dlatego przypadną do gustu każdemu dziecku.

Klocki Marioinex – zabawa i nauka w jednym

Klocki konstrukcyjne wafle lub cegiełki to ceniona i znana na całym świecie zabawka, która produkowana jest w Polsce. W zależności od danego zestawu posiadają różny rozmiar i kształt. Wspólnym mianownikiem jest jednak wysoka jakość tworzywa sztucznego, które można wykorzystać ponownie. Jest więc to przy okazji ekologiczne rozwiązanie, przyjazne środowisku.
Wartością dodaną klocków konstrukcyjnych Marioinex jest to, że stymulują rozwój dziecka na wiele sposobów. Po pierwsze wpływają na wyobraźnie, dzięki czemu dziecko materializuje swoje wymarzone wizje. Ćwiczenie kreatywności pozwala układać ten sam zestaw klocków na różne sposoby, a szlifowanie zdolności manualnych oraz myślenia przestrzennego układać klocki w odpowiedni sposób, aby razem tworzyły spójną całość. Warto podkreślić, że marka Marioinex dostała wyróżnienie od komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Marioinex wafle konstrukcyjne dla dzieci

W naszej ofercie prezentujemy przede wszystkim zestawy klocków w popularnym kształcie wafli. Ich atutem jest to, że można je z łatwością łączyć między sobą i tworzyć najróżniejsze konstrukcje. Klocki wafle można ze sobą połączyć poprzez zahaczanie o siebie ich ramion. Dzięki nim maluszek ma szanse stworzyć samodzielnie indywidualną budowlę, z której na pewno będzie dumny.

Zestawy klocków konstrukcyjnych dla dzieci

Popularna firma Marioinex proponuje zestawy klocków konstrukcyjnych dla dzieci, dzięki którym zabawa nie będzie miała końca. Dzięki tym zabawkom Twoje dziecko stworzy zapierające dech w piersi konstrukcje. Po manualnej zabawie klocki mogą stać się ciekawym wariantem zabawy i pomóc w odgrywaniu ról i scenek z życia codziennego.

Klocki do zabawy dla dzieci

Zabawki Marioinex to uniwersalne zabawki dla dzieci w każdym wieku. Uwielbiane są nie tylko przez chłopców, ale i dziewczynki. Pedagodzy doceniają klocki konstrukcyjne przede wszystkim za ich pozytywny wpływ na rozwój umysłu – pobudzenie kreatywności, wyobraźni, myślenia przestrzennego oraz logicznego myślenia.
Dziecko ma również szansę wyćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową oraz cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do ustalonego celu. Zabawa klockami konstrukcyjnymi pozwala także się wyciszyć i odstresować. Jest to zabawa na długie godziny, do której z powodzeniem mogą przystąpić rodzice i opiekunowie.
Zapraszamy także do innych kategorii: 

Klocki LEGO dla chłopców;

Zabawki dla niemowląt;

Zabawki kreatywne.