Zabawka Robot

Każdy rodzic, pedagog oraz nauczyciel powinien zdawać sobie sprawę z tego, że najskuteczniejszą metodą nauki jest zabawa. Już od najmłodszych lat możemy ukierunkowywać i rozwijać młode umysły na wielu płaszczyznach i robić to tak, aby odczuwały przy tym wielką radość i satysfakcję. Dobrym na to przykładem są zabawki kreatywne, czy zabawki interaktywne, które również znajdziesz w naszym sklepie. W tej jednak proponujemy roboty do nauki programowania dla dzieci.

Obecnie programowanie to bardzo popularny zawód, na który jest ogromne zapotrzebowanie. Dużo rodziców już na początku życia swoich pociech chcą nauczyć je podstawowych umiejętności tak, aby w przyszłości mogły z tego skorzystać. Robot zabawka w przyjemny i prosty sposób może nauczyć nauki kodowania. Młode umysły są niezwykle chłonne i dość szybka przyswajają nową wiedzę.
Jeżeli zdecydujemy się na zakup robota dla dzieci, w prosty sposób podarujemy naszym maluszkom nie tylko ciekawą zabawkę, o fantazyjnych kształtach, ale i ogromną pomoc dydaktyczną.

Poznaj ciekawego robota Mazzy

Robot Mazzy w naszej ofercie umożliwia budowę i zaprogramowanie całej konstrukcji. Jeżeli Twoje dziecko marzy o własnym robocie, jest to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że dziecko może poczuć się jak prawdziwy konstruktor, to jeszcze ma szansę na zdobycie przyjaciela, z którym będzie się bawił, opiekował oraz powierzał wszystkie sekrety.
Konstrukcja robota pozwala na poruszanie się po dowolnym terenie, a czujnik przeszkód sprawia, że będzie omijał napotkane obiekty. Zabawkę można programować ręcznie lub przy pomocy specjalnej aplikacji na smartfona. Każdy wariant daje wiele radości i zabawy, odkrywając tajemnice programowania.
Robot Mazzy zachowuje się jak prawdziwy towarzysz – tańczy, chodzi i wykonuje ciekawe zadania. Taki zestaw pozwala dziecku lepiej zrozumieć wszystkie kwestie związane z mechaniką oraz zapewnia kreatywny sposób spędzania czasu.

Jeżeli szukasz zabawek dla dzieci, które dadzą upust kreatywności i pomogą się rozwijać, to sprawdź koniecznie:

Inteligentny robot Woki – czeka na zabawę z Twoim dzieckiem

Kolejnym robotem w naszej ofercie jest Woki. To przyjazna konstrukcja, która zapewnia długie godziny zabawy. Dzięki niemu zbudujemy labirynt, użyjemy elementów kodowania kolorami, aby zaprogramować sposób przemieszczania się robota. Dzięki takiej zabawce dziecko wyćwiczy myślenie logiczne, widzenie przestrzenne, a także pozna kierunki świata.

Robot do złożenia dla dzieci – Robotruck

Robotruck swoim wyglądem przypomina spychacz. Został zaprojektowany z myślą o pomocy wszystkim dzieciom nauki programowania. Oprócz tego wprowadza każdego malucha w świat nowych technologii w sposób przyjemny, łatwy i kreatywny.
Twoje dziecko krok po kroku może zachwycać się niezwykłymi wrażeniami związanymi z budowaniem pojazdy zdalnie sterowanego. Wystarczy do tego śrubokręt oraz instrukcja obsługi zabawki.
Jak więc widzimy roboty do nauki programowania dla dzieci w tej kategorii to przede wszystkim zabawa, ale z naciskiem na przyjemną naukę wartościowych kwestii związanych z programowaniem. Jeżeli dziecko nawet w późniejszym okresie nie zdecyduje się na pracę w powiązanym zawodzie, to i tak taka zabaw może mieć niesamowity wpływ na rozwój jego umysł.