Przytulanki dla Niemowląt

Przytulanka dla niemowlaka jest często niedocenianym przedmiotem, a pełni ona ważniejszą rolę, niż mogłoby się nam wydawać. Zabawki dla dzieci tego pokroju są często przyjaciółmi na wiele lat, dzięki którym maluszek czuje się bezpiecznie. Pluszaki są także pomocne w regulacji emocji i radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez takich przedmiotów jak pluszak, czy pozytywki dla dzieci. Nasze pociechy potrafią obdarzyć je naprawdę szczerym uczuciem, więc musimy postarać się, aby w otoczeniu maluszka nie brakowało miękkich, pluszowych przyjaciół.

Posiadamy spory wybór pluszowych przytulanek, wśród których na pewno znajdziesz tą, która urzeknie Twoją pociechę. Od tradycyjnych maskotek w kształcie misia, przez małpki i jednorożce, po piłki i króliczki.
Poprzez ciekawe formy nieraz przytulanki dla dzieci występują w zwariowanych odsłonach i odważnych wersjach. Wszystkie jednak łączy jedno – miły w dotyku materiał, miękkie wypełnienie, a także przyjazne dziecięcym oczom kolory.

Maskotki dla dzieci - sklep internetowy

W naszym sklepie znajdziesz gamę najróżniejszych przytulanek, pacynek i maskotek. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w 100 % bezpiecznych dla każdego dziecka. Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki czemu możesz im zaufać i powierzyć swojemu maluszkowi tę zabawkę.
Dosłownie każda z przytulanek dostępna w tej kategorii może z powodzeniem być wręczona jako pierwsza dla dziecka. Od tego momentu stanie się wiernym towarzyszem zabaw, a także uspokoi podczas zasypiania i trudnych chwil.
Pamiętajmy o tym, że dziecko kocha kolory, faktury i kształty. Wszystkie z tych cech są dla niego bardzo interesujące i chętnie się im przygląda i wchodzi z nimi w interakcję. Wybierając maskotkę dla dziecka, warto zwrócić uwagę na to, aby pobudzała ona wyobraźnie. Polecamy więc szeleszczące maskotki w różnych odsłonach.
Niezależnie od wyboru miękkie misie odegrają ogromną rolę w rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach.

Przytulanka dla dziecka — najlepszy przyjaciel

Maskotka dla dziecka pomoże w wielu prozaicznych sytuacjach dnia codziennego i sprawi, że maluszek zyska pierwszego przyjaciela. Będzie mógł z jego pomocą rozwijać swoje kompetencje oraz cenne umiejętności. Jak możemy domyśleć się już po samej nazwie przytulanki, służą głównie do przytulania, tulenia, ściskania oraz trzymania.
To doskonała lekcja emocjonalna. Okazywanie emocji oraz uczuć będzie o wiele prostsze, jeżeli będzie to wytrenowane już od maleńkości. Pluszowa zabawka może także pomoc w radzeniu sobie z emocjami, kontrolowaniu złości i niecierpliwości. Z nią maluszek nigdy nie będzie sam.
W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim małe maskotki. To kompaktowe rozwiązania, które są niezwykle urocze i z powodzeniem mogą być trzymane przez niewielkie rączki małego dziecka. Przeznaczone są już od początku życia i powinny być wprowadzane jak najszybciej do zabawy.

Przytulanki interaktywne dla dzieci

Oprócz klasycznych przytulanek posiadamy w naszym sklepie także zabawki interaktywne. To grające i szumiące przedmioty, które na skutek emitującego dźwięku znacznie ułatwią zasypianie, a także uspokojenie w stresujących sytuacjach.
Przytulanki dla niemowląt w naszym sklepie są starannie selekcjonowane, dzięki czemu możemy zaoferować produkty wykonane z najlepszych materiałów renomowanych i znanych marek na rynku. Sprawdź je teraz.