Klocki Lego Super Mario

LEGO Super Mario to wierne odwzorowanie przygód kultowego już bohatera, którego uwielbiają dzieci na całym świecie. Dzięki zestawom LEGO może on trafić do realnego świata, a maluszek wcielić się w jego role bądź przeżywać razem z nim niesamowite przygody. Zachęcamy także do sprawdzenia innych tematycznych układanek, np.: klocki LEGO Duplo, czy klocki Lego Minecraft. To doskonały sposób na zabawę przez wiele godzin!

Na stronie Odlotowy-robot.pl znajdziesz wiele zestawów LEGO Super Mario. Dla rozpoczynających przygodę z takimi produktami zalecamy zestaw dla początkujących – poziom startowy z figurką LEGO Mario. Zbiera on monety, walczy z przeciwnikami i zawsze zwyciężą!
Posiadamy również zestawy rozszerzające i zestawy dodatkowe, dzięki którym stworzysz dodatkowe poziomy, przebudujesz tor i scenerię. To sprawia, że ta zabawa może nigdy się nie znudzić, gdyż ciągle możemy zmieniać i rozbudowywać zestaw o kolejne, ciekawe elementy.
Szukając klocków LEGO Mario, nie możesz pominąć tej kategorii. Przygotowaliśmy zestawy, dzięki którym każdy wielbiciel przygód tego dzielnego hydraulika znajdzie coś dla siebie. To między innymi zestaw podstawowy LEGO Super Mario, figurki, zestawy dodatkowe oraz zestawy rozszerzające. Wszystko po to, aby jak najwierniej odwrotowa kultową grę – przechodzić poziomy, borykać się z różnymi zadaniami i dylematami, oraz bawić się na całego. Postaw na odpowiednią opcję i zapewnij dziecku rozrywkę na wiele godzin.

Klocki LEGO Super Mario dla dzieci – kup na Odlotowy-robot.pl

LEGO Super Mario to seria, która łączy w sobie dwie kultowe zabawy (klocki i grę Super Mario) i przenosi w świat pełen tajemniczych przygód. Dziecko samodzielnie może stać się konstruktorem i zbudować zapierający dech w piersi tor LEGO i dowolnie go modyfikować i rozbudowywać samemu, z rodzicami oraz z przyjaciółmi.
Dodatkowe emocje zapewnia interaktywne figurka popularnego Super Mario, która odtwarza dźwięki znane z gry, dzięki rozpoznawaniu klocków funkcyjnych. Posiada aż 100 różnych reakcji!
Początkującym zalecamy zestawy startowy, który zawiera właśnie figurkę słynnego hydraulika. Po złożeniu toru dzielny Mario będzie musiał pokonać przeszkody, które występują po drodze i rozprawić się ze swoimi wrogami. Wszystko to w otoczeniu zbierania monet oraz odpowiedniego przechodzenia przez poszczególne przeszkody i odbijania się od klocków. Doskonałe odwzorowanie wszystkich elementów gry sprawia, że użytkownik może poczuć się jak w wirtualnym świecie.

Klocki LEGO Super Mario – super zabawa dla każdego

W tej kategorii znajdziesz kultowe klocki Super Mario, które pozwolą przenieść się w fascynujący świat. To wspaniały pomysł na emocjonującą podróż, w której nie będzie się nudziło zarówno dziecko, jak i jego rodzic. Zapraszamy także do innych kategorii, w których znajdują się tematyczne klocki LEGO. To między innymi:

Klocki Lego Star Wars;

Klocki Lego Harry Potter;

Klocki Lego Minecraft;

Klocki Lego Ninjago.

Już teraz zapewnij swojemu maluszkowi rozrywkę z dala od psującego wzrok ekranu telewizora oraz komputera. Pozwól mu wydobyć z siebie wszelkie pokłady kreatywności i wyobraźni. Kup klocki LEGO już teraz.