Puzzle 60 Elementów i Mniejsze

Zestaw puzzli 60 elementów i mniejsze to propozycja dla najmłodszych maluchów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z układaniem poszczególnych segmentów ze sobą. Pierwsze układanki dla dzieci są niezwykle proste, a części zestawów są wyprofilowane tak, aby malutkie rączki nie miały problemu z ich chwyceniem. Gwarantują radość i zabawę na długi czas. Motywy puzzli – Świnka Peppa, Psi Patrol, czy Strażak Sam to postaci, które z pewnością przyczynią się do większego zaangażowania dziecka w zabawę. Zapraszamy również do sprawdzenia kategorii: układanki drewniane dla dzieci oraz układanki edukacyjne dla dzieci.

W tej kategorii znajdziesz puzzle dla dzieci, które pozwalają maluchowi wybrać idealny zestaw dla siebie. Posiadamy szeroki wybór puzzli, dzięki czemu możesz wybrać np. te z motywem ulubionych bohaterów bajkowych. Dostępne są także zestawy o tematyce ogólnej np. puzzle ze zwierzątkami, czy puzzle z krajobrazami.

Puzzle 60 elementów – idealny prezent dla kilkuletniego dziecka

Puzzle do układania to zawsze doskonały pomysł na prezent z każdej okazji. Mimo ich tradycyjnej formy od pokoleń są uwielbiane przez dzieci i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Układanki dla dzieci wykazują wiele korzyści dla dzieci, to między innymi:

  • Poprawa sprawność rąk i motoryki małej;
  • Świetna zabawa, możliwość odstresowania, wyciszenia;
  • Wspomagają koncentracje, zapamiętywanie, oraz spostrzegawczość;
  • Pomagają w rozwoju zmysłu myślenia przestrzennego.

Puzzle 60 części – gwarancja przyciągających kolorów i doskonałej zabawy

Puzzle 60 części dla dzieci umożliwiają niezapomnianą zabawę przez długi czas. Nie ścierają się, dlatego z powodzeniem mogą być za jakiś czas przekazane następnemu pokoleniu. Posiadamy puzzle w różnych rozmiarach i ilościach, dlatego można wybrać wariant, który będzie dopasowany do indywidualnych zdolności dziecka i jego etapu rozwoju.
Na obrazkach można dostrzec różnych bohaterów z bajek – Świnka Peppa, Strażak Sam, czy Psi Patrol. Posiadamy także puzzle Kraina Lodu, puzzle Kraina Czarów i wiele więcej.
Już teraz zapraszamy do sprawdzenia tej i innych kategorii z puzzlami. Jeżeli interesuje Cię więcej elementów w pudełku, to zapraszamy do kategorii: