Klocki Super Mario 71390 Walka z Reznorami - zestaw dodatkowy
zoom_out_map

Klocki Super Mario 71390 Walka z Reznorami - zestaw dodatkowy

388,02 zł (brutto) 315,47 zł (netto)
Opis

➡️Seria: LEGO Super Mario

➡️Nr katalogowy: LEGO 71390

➡️Liczba elementów: 862

Cechy zestawu Klocki Super Mario Walka z Reznorami - zestaw dodatkowy:

Zawiera figurki LEGO® kultowych postaci ze świata Super Mario™ — dwa Reznory, Grrrola na huśtawce i niebieskiego Toada — oraz pytajnikowy blok i specjalną rurę szybkiego biegu, która pozwala zdobywać dodatkowe nagrody.
✅W zestawie są platformy do zbudowania, które kręcą się, gdy gracze obracają figurki LEGO® Mario™ i LEGO® Luigi™ (figurki nie są częścią zestawu) na połączonej podstawce. W komplecie jest również szpikulec do strącania przeciwników.
✅862-elementowy zestaw konstrukcyjny będzie inspirującym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla dzieci od ósmego roku życia, które mają w swojej kolekcji zestaw startowy LEGO® Super Mario™ (71360 lub 71387) wymagany do interaktywnej zabawy.
✅Zestaw jest doskonały do zabawy w pojedynkę, ale można go też połączyć z figurką LEGO® Mario™ lub LEGO® Luigi™ (figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby bawić się ze znajomym i zdobywać dodatkowe monety za współpracę.
✅Moduł w podstawowej konfiguracji ma ok. 25 cm wysokości, 56 cm szerokości i 30 cm głębokości
✅Można go przebudować i połączyć z innymi zestawami LEGO® Super Mario™ na wiele sposobów.
✅Darmowa aplikacja LEGO® Super Mario™ zawiera instrukcje budowania, narzędzia umożliwiające wizualizację modeli i nie tylko. 

Dlaczego warto kupić Klocki Super Mario Walka z Reznorami - zestaw dodatkowy❓

✔️Zestawy można rozszerzać i przerabiać, urządzając niezliczone kreatywne wyzwania do interaktywnej zabawy dla jednej lub wielu osób.
✔️Klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i za każdym razem mocno się łączą — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
✔️Elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby nie było wątpliwości, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa. 

Opis
787063
18 Przedmioty
5702016913293
Seria
Super Mario
Marka2
Super Mario
Nr katalogowy
71390
Płeć
Chłopcy
Dziewczynki
Wymagania wiekowe
8
Seria Klocków Marki Lego
Klocki Lego Super Mario
Klocki Lego Super Mario

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klocki Super Mario 71390 Walka z Reznorami - zestaw dodatkowy

Napisz swoją opinię